Синевир – Морське Око Карпат

Цікавою мандрівкою з Трускавця стане подорож до «Морського ока» Карпат — високогірного озера Синевир. Відстань від Трускавця до озера Синевир становить (214,7 км).

Яремче-Ворохта-Буковель

Буковель найбільший і найсучасніший гірськолижний курорт в Україні. Ворохта відома як центр зимових видів спорту. Яремче — найбільш відомий кліматичний курорт Прикарпаття. Відстань від Трускавця до Буковелі становить (195,8 км).

Славськ

Славськ – селище Сколівського району Львівської області, яке знаходиться в Карпатських горах в мальовничій долині рік Опір та Славка. Відстань від Трускавця до Славська становить (101,3 км).

Самбір – органна музика

Самбір. Зал органної та камерної музики у костелі Святого Станіслава. Відстань від Трускавця до Самбора становить (43,5 км).

Почаїв

Почаїв славиться своїм монастирем та іконою Почаївської Богоматері. Відстань від Трускавця до Почаєва становить (214,7 км).

Львів

Самобутність і оригінальність Львова створили певний ідеальний образ міста – музею, де розташована переважна більшість пам’яток культури України. Відстань від Трускавця до Львова становить (93,2 км).

Карпати – Скелі Довбуша

Комплексна пам’ятка природи загальнодержавного значення “Скелі Довбуша”. Відстань від Трускавця до Скель Довбуша становить (69,4 км).

Замки Львівщини

Одноденна автомобільна подорож славнозвісним туристичним маршрутом, що зветься «Золотою підковою Львівщини»

Галицьке ранчо

Приватний зоопарк «Білаки» знаходиться у Самборі, Львівської області. Відстань від Трускавця до Самбора становить (43,5 км).

Ворохта

Ворохта розташована на висоті 850 метрів над рівнем моря на річці Прут. Відстань від Трускавця до Ворохти становить (226,7 км).

Високий Верх

Високий Верх – гірська вершина Сколівського району. Висота гори 1242 метри над рівнем моря. Відстань від Трускавця до гори Високий Верх становить (108,5 км).

Боржавські полонини

Боржавська полонина видовище надзвичайно вражаюче. Відстань від Трускавця до Боржавської полонини становить (171,8 км).

Екскурсії та цікаві місця поблизу Трускавця

Слава відпочинку в Трускавці порівнянна з курортами, які стоять першими в списках оздоровчих, лікувальних, унікальних. Трускавець – це і український бальнеологічний курорт, і старовинне місто, і дивовижної краси місцевість. Не кожен курорт може похвалитися таким поєднанням, але Трускавець – це одне з кращих місць, створених самою природою.

Туристи щорічно буквально «вриваються» в двері санаторіїв, готелів та пансіонатів курорту. Причому, потік туристів не припиняється – відпочинок у Трускавці популярний і взимку, і влітку. Коли гірські схили покриваються снігом, сюди приїжджають любителі гірськолижного спорту, бажаючі оздоровитися або ж провести новорічні свята традиційно, в справжній зимовій казці. Влітку природа розквітає, вражаючи туристів справжніми альпійськими луками і буйством фарб вічнозелених дерев.

Відпочинок в Трускавці можна провести по-різному. Крім того що сюди приїжджають підлікуватися, туристи не упускають можливості прогулятися по пам’ятках курорту. Природні, історичні, культурні місця, пам’ятники, музеї – будь-яка екскурсія або похід не залишить вас байдужим. Не варто забувати і про те, що Карпати – це Мекка паломництва, тому екскурсії не обмежуються Трускавцем.

І навіть якщо ви любитель шопінгу, нічного життя і вечірок, в Трускавці ви зможете знайти місця і для такого відпочинку. Розважальні, торгові центри з бутиками, нічні клуби, бари, паби, ресторани, є і фешенебельні готелі, в яких вас радо зустрінуть. Відпочинок в Трускавці може бути розкішним, розважальним, активним і, безсумнівно, незабутнім. У вас не буде часу нудьгувати – інфраструктура курорту порадує навіть самого вимогливого туриста.