Екскурсії та цікаві місця поблизу Трускавця

Слава відпочинку в Трускавці порівнянна з курортами, які стоять першими в списках оздоровчих, лікувальних, унікальних. Трускавець – це і український бальнеологічний курорт, і старовинне місто, і дивовижної краси місцевість. Не кожен курорт може похвалитися таким поєднанням, але Трускавець – це одне з кращих місць, створених самою природою.

Туристи щорічно буквально «вриваються» в двері санаторіїв, готелів та пансіонатів курорту. Причому, потік туристів не припиняється – відпочинок у Трускавці популярний і взимку, і влітку. Коли гірські схили покриваються снігом, сюди приїжджають любителі гірськолижного спорту, бажаючі оздоровитися або ж провести новорічні свята традиційно, в справжній зимовій казці. Влітку природа розквітає, вражаючи туристів справжніми альпійськими луками і буйством фарб вічнозелених дерев.

Відпочинок в Трускавці можна провести по-різному. Крім того що сюди приїжджають підлікуватися, туристи не упускають можливості прогулятися по пам’ятках курорту. Природні, історичні, культурні місця, пам’ятники, музеї – будь-яка екскурсія або похід не залишить вас байдужим. Не варто забувати і про те, що Карпати – це Мекка паломництва, тому екскурсії не обмежуються Трускавцем.

І навіть якщо ви любитель шопінгу, нічного життя і вечірок, в Трускавці ви зможете знайти місця і для такого відпочинку. Розважальні, торгові центри з бутиками, нічні клуби, бари, паби, ресторани, є і фешенебельні готелі, в яких вас радо зустрінуть. Відпочинок в Трускавці може бути розкішним, розважальним, активним і, безсумнівно, незабутнім. У вас не буде часу нудьгувати – інфраструктура курорту порадує навіть самого вимогливого туриста.