Вілли Трускавця – давня історія та сучасні стандарти сервісу

Вілли Трускавця – комфортний та вдалий відпочинок на курорті. Ви гарантуєте собі палітру незабутніх вражень, приємних спогадів та чудесних фото. Старовинні вілли виконані з дерева в давньому закопанському стилі, в якому почали розбудовувати Трускавець. Вілли розташовані в самому центрі курорту, зокрема біля родовищ цілющих мінеральних вод, якими пишається наше місто-здоров’я. Атмосферність давніх років зберігається при реконструкції кожної вілли. Трускавець налічує близько 20 вілл частина з яких є пам’ятками культури: «Ґопляна», «Ґражина», «Світязянка», «Під Божою Матір’ю», «Клюберґ», «Під Косиніром», «Постій» та ін.
Одні з перших вілл Трускавця з’явилися приблизно в 19 ст. Вілла “Вікторія” – пам’ятка архітектури, найстаріша, побудована в період Австро-Угорської імперії в 1901 р. Її відреставрували у 2004 р. щоб зберегти її первинний вигляд.

Кожна вілла має власну історію та чималий список відомих гостей з різних епох, які оздоровилися та провели свій відпочинок на віллі. Серед них зустрічалися європейські президенти, відомі письменники, актори та спортсмени.

Відпустка на віллах підійде тим гостям, які не потребують інтенсивного лікування та регулярного відвідування оздоровчих процедур. В основному в кожній віллі може розміститися від 10 до 50 відпочиваючих. Вони облаштовані невеликими власними територіями, де розташовані зони відпочинку на свіжому повітрі.
В основному всі вілли Трускавця надають послуги проживання, харчування та розваги (настільний теніс, більярд тощо). Ці відпочинкові заклади відмінно підійдуть для сімейної мандрівки, чи подорожі з друзями або самостійного тихого, спокійного релаксу. Домашній затишок та доброзичливе відношення персоналу, це те що Ви відчуєте перебуваючи у Трускавці.

Ціни проживання на віллах

Ціни на відпочинок у віллах різні. Вони залежать від сезону, розміщення будівлі і класу номерів. Вартість проживання визначається також і харчуванням (“шведський” стіл, дієтичне меню, триразове ресторанне харчування. Майже кожна вілла має власне кафе або ресторан, де пропонуються меню української та європейської кухонь.

Відгуки про вілли Трускавця

Актуальні фотографії номерів, тільки правдиві відгуки гостей, які не редагуються та не видаляються, допоможуть зробити вірний вибір, відмінний варіант розміщення для Вашого відпочинку.

Офіційна інформація про всі вілли Трускавця

На сайті Трускавецького інформаційно-курортного центру Ви знайдете всю корисну інформацію про вілли в Трускавці, актуальні контакти, розташування на карті курорту.

Поширені запитання:

До недорогих вілл відносяться: Марта, Жасмин, Лідія, Вілла "Лісова пісня".

Улюбленими віллами гостей рахуються: Софія, Христина, Анастасія, Вікторія.

В центрі зручно розташувались: Вікторія, Моцарт, Таврида, Сонячна.

Славляться смачним харчуванням: Марта, Легенда, Анастасія, Моцарт.

Для відпочинку всією сім'єю підходять: Жасмин, Софія, Марта, Сонячна.

З попереднім узгодженням з адміністрацією проживання з домашніми тваринами допускається в віллі Софії.