Активний відпочинок в Трускавці

Трускавець – чудове місце для корисного оздоровчого відпочинку. Цьому сприяє клімат даної території, чудова природа та зусилля влади й місцевих ініціаторів, які облаштовують місто та наповнюють його новинками в плані здорових розваг.

Активний відпочинок в теплу пору року

Влітку 2013 року на курорті Трускавець було урочисто відкрито Парк Скандинавської Ходьби в Центральному парку “Адамівка”. Це всесвітньо відомий вид оздоровчої ходьби, яку ще називають фінською ходьбою. Скандинавська ходьба – це вид фітнесу, який не має обмежень по віку і приносить неоціненну користь для роботи серцево-судинної системи, сприяє ефективно зниженню ваги, добре активує роботу дихальної системи, виправляє поставу та знімає болі в шиї та плечах. Для занять скандинавською ходьбою необхідні лише дві спеціальні палиці та декілька порад тренера. Курортний парк став чудовим місцем для занять таким видом оздоровлення.

Теренкури – це оздоровча ходьба спеціальними маршрутами, які найчастіше прокладаються горбистою місцевістю з чистим повітрям. Даний вид оздоровчої ходьби застосовується на курорті Трускавець вже десятиліттями. Лікарі призначають таку фізкультуру враховуючи потребу кожного пацієнта індивідуально. Часто їх поєднують з походами до бюветів мінеральних вод, що приносить подвійну користь.

До інших здорових видів активного відпочинку ми віднесемо:

  • Катання на велосипедах. В Трускавці є багато пунктів прокату велосипедів, в тому числі й електричних та електросамокатів.
  • Спортивні майданчики розміщені по всій території міста. Більшість з них безкоштовні. Також багато оздоровчих комплексів володіють тенісними кортами, футбольними та волейбольними полями, які можна орендувати.
  • Заняття йогою – нове віяння моди в сфері оздоровлення, яке підтримав Трускавець. В місті є декілька студій йоги, які можна відвідувати разово чи регулярно. Влітку заняття інколи проводять навіть на свіжому повітрі під відкритим небом. В оздоровчому комплексі “Мед-Палас” заняття йогою проводить досвідчений інструктор. А для істинних цінителів вілла “Хижина СПА” організовує йога-тури та йога-ретрити.

Зимовий активний відпочинок

На зимовий відпочинок гостей Трускавця запрошує гірськолижний комплекс Буковиця, який розміщений всього в 10 км від міста. Це новий лижний курорт, що вміщує траси для катання на лижах різної складності, траси для сноутюбінгу та сноубордистів. Функціонує також оглядовий підйомник. Спорядження для катання будь-якого виду можна взяти в пункті прокату. А для новачків створено лижну школу. Курорт Буковиця регулярно організовує конкурси та змагання з цікавими заохочувальними призами.