Спа в Трускавці

Гріх не відвідати на курорті Трускавець спа готелі, якщо ви приїхали сюди на відпочинок і оздоровлення і тим більше на лікування. Навіть якщо ви просто приїхали на курорт, щоб насолодитися його чудовою природою, не варто забувати, що тут прекрасний і цілющий клімат, а також унікальні ресурси, які дозволяють позбутися від безлічі проблем і захворювань без використання медикаментів.

Якщо трускавецьку природу порівнюють з альпійськими луками, то мінеральні води Трускавця – з водою Єсентуки. Проте, лікувальні ресурси курорту унікальні, і тільки тут можна відчути на собі цілющий ефект води «Нафтуся» або озокериту. Тим більше, що не тільки санаторії Трускавця використовують в лікуванні туристів мінеральні води і бруду, а й спа-готелі для своїх методик застосовують природні дари. Крім звичайних процедур, які допомагають позбутися від стресів, зайвої ваги і відновити енергію, ви зможете «оновити» своє здоров’я.

SPA-центри Трускавця – це сучасні заклади, які пропонують своїм гостям максимум:

  • сауни, лазні, джакузі,
  • спа-капсули, гідромасажні і лікувальні ванни, пілінг,
  • талассотерапию, масаж камінням, обгортання,
  • косметологічні та тренажерні послуги.

У SPA-центрах Трускавця є і ще одна особливість – вони надають високий рівень сервісу, гідний лише фешенебельних або VIP готелів, які, хоч і коштують досить дорого, але здатні ощасливити кожного постояльця своїми шедеврами і вразити розкішшю.

Вас може зацікавити: