Готелі Трускавця – відпочинок на будь-який смак та гаманець

Готелі Трускавця – один з варіантів найкращого вибору для проживання та лікування на курорті. Чудово підходять як для сімейного відпочинку, так і для релаксу на вихідні з друзями, чи подорожі з лікувальною метою, а також для великих конференцій. Готелі в Трускавці протягом цілого року приймають гостей з усього світу. У нашому містечку функціонує біля тридцяти готелів різного рівня комфорту.

Більшість готелів володіють власною медичною базою, СПА-зонами, ресторанами, надають цікаві розваги (більярд, теніс, боулінг, вечірки тощо). Номери відповідають міжнародним стандартам готельного бізнесу.

В готельній сфері Трускавця спостерігається висока конкуренція, що стимулює підвищення сервісу і якості обслуговування відпочиваючих. Всі готелі Трускавця не зобов’язують до купівлі путівки на якийсь фіксований проміжок часу. Гість сам приймає рішення про тривалість відпочинку.

SPA готелі Трускавця

СПА готелі Трускавця із басейнами, банними комплексами (сауна, парна), масажем та різноманітними SPA-процедурами користуються особливою популярністю у гостей курорту, наприклад спа готель “Світязь”, який в невеликому приміщенні поєднав комфортні номери з сучасною СПА-зоною.

Що може бути краще ніж провести вихідні, або коротку відпустку з користю для Вас в СПА готелі. Трускавець одне з небагатьох міст західної України де добре розвинуті напрямки Wellness та SPA.

У місті також функціонують СПА-комплекси, якими можна скористатися, без проживання в готелях. Одним з них є центр “Мед-Палас“, що входить в структуру п’ятизіркового готелю “Міротель“. Розцінки на СПА-процедури доступні для середнього класу, а їх якість відповідає відомим міжнародним курортам.

Ціни в готелях Трускавця

Цінова політика залежить від місця розташування та комплексу послуг що надають готелі Трускавця. Ціни включають в себе:

  • розміщення закладу відносно інфраструктури міста;
  • умови проживання та наявність певних зручностей;
  • додаткові послуги (парковка, сейф, харчування, розваги);
  • категорії номера, який Ви забронювали;
  • сезон відпочинку (пора року, святковий період).

Відгуки про готелі Трускавця

Більшість гостей міста підтверджують, що гостинність та якість послуг вища в Трускавці, ніж в інших курортних містах України. Кого цікавить думка відпочиваючих про Трускавець, готелі – відгуки на сторінках нашого сайту нададуть Вам корисну інформацію з перших вуст.

Офіційна інформація про готелі Трускавця

Трускавецький інформаційно-курортний центр володіє повною інформаційною базою про всі готелі Трускавця (розташування, лікувальну базу, офіційні контактні дані), яку Ви зможете знайти на сторінці потрібного Вам готелю. Ми не надаємо послуг з бронювання та поселення, але зв’язавшись за офіційними контактами Ви зможете забронювати номер в готелі. Трускавець радо зустріне Вас.

Поширені запитання:

До недорогих готелів відносяться: Оскар, Сані, Набі, Хеллі, Соламія, Дворик Лева, Сенатор, Оріана, Club pH.

Трускавець – готелі преміум-класу: Ріксос-Прикарпаття, Mirotel, Женева.

Найпопулярнішими готелями вважаються: Хижина СПА, Міротель, Лісова пісня, Rixos-Prykarpattya, Світязь, Женева.

Готелі Міротель, Світязь та Оскар зручно розташовані в центрі міста.

Сучасними СПА-центрами можуть пишатись: Ріксос-Прикарпаття, Mirotel Resort & SPA, Royal Geneva, Шале Грааль, Лісова Пісня, Свитязь, Хижина СПА, Green Park Hotel. Готелі з басейном: Нафтуся, Набі.

Обладнанні власним медичним центром: Шале Грааль, Ріксос-Прикарпаття, Міротель, Resort hotel Svityaz, Женева, Маріот

Для відпочинку з сім'єю найкраще підійдуть: Лісова пісня, Шале Грааль, Трускавець 365, Mirotel Resort & Spa, Ріксос-Прикарпаття, Женева.