Відпочинок та лікування в санаторіях Трускавця

Санаторії Трускавця багато десятиліть вважаються улюбленим місцем відпочинку і оздоровлення для сотень тисяч українців та зарубіжних гостей. Тут Ви можете зупинитись і відпочити, оздоровитись, пройти курс лікування чи просто пожити насолоджуючись краєвидами українських Карпат.

Первозданна природа Прикарпаття, кристально чисте повітря, цілющі мінеральні джерела, а також сучасне медичне обладнання допомагають кожному гостю відчути прилив сил, здоров’я і натхнення до подальшої праці.

Саме з метою покращити здоров’я зазвичай приїзджають в Трускавець. Санаторії курорту мають в своєму арсеналі все необхідне для спеціалізованого, профільного лікування, профілактичного оздоровлення та точної діагностики практично всіх систем організму.

Більше ніж 70 санаторно-курортних установ успішно функціонують у нашому місті — здоров’я. Різний рівень комфортності та гнучка цінова політика створюють можливість вибору умов проживання «на будь-який гаманець» та задовольнять потреби найвибагливіших відпочиваючих.

Ціни на проживання залежать від багатьох складових: комфортабельність номерів з можливістю вибору рівня сервісу, сезон відпочинку, кількість включених у путівку послуг.

У всіх оздоровницях організоване здорове харчування, в тому числі з екологічно чистих продуктів, що відповідає дієтичним нормам. Можливий індивідуальний підбір меню за призначенням лікаря. Послуги переважно включають: проживання, консультацію лікаря, проходження процедур, користування СПА, спортзалами, басейнами та ін.

Майже всі санаторії облаштовані ігровими кімнатами, дитячими майданчиками на свіжому повітрі, що надає чудову перевагу для сімейного відпочинку з дітьми. В деяких є послуга няні. Трускавецькі санаторії обладнанні по європейських стандартах: сучасні меблі, сантехніка та технічне обладнання. Лікувальна база надзвичайно широка і різноманітна. Висококваліфікований персонал зробить Ваше оздоровлення приємним та комфортним.

Офіційна інформація про санаторії

Трускавецький інформаційно-курортний центр надає достовірну, вичерпну інформацію про всі санаторії Трускавця: розташування, лікувальну базу, офіційні контактні дані – Ви зможете знайти на сторінці санаторію. Ми не надаємо послуг з бронювання, не реалізуємо путівки в санаторії, але зв’язавшись з санаторієм за контактами, які є на сторінці кожного об’єкту – Ви зможете замовити путівку, або забронювати номер.

Лікування в санаторіях Трускавця

Наші оздоровниці мають широку спеціалізацію в лікуванні багатьох недуг. Ефективне лікування впливає на кожну систему людського організму. Детальніше про надання медичних послуг Ви зможете ознайомитись на сторінці кожного санаторію.

Основні напрямки санаторного лікування:

Урологічна патологія:

 • хронічні пієлонефрити і цистити;
 • сечокам’яна хвороба;
 • аномалія розвитку нирок;
 • хронічні простатити.

Хвороби органів травлення:

 • хронічні гастрити і гастродуоденіти;
 • ГЕРХ (гастро-езофагальна рефлюксна хворобо);
 • хронічні захворювання кишківника;
 • злукова хвороба;
 • жовчнокам’яна хвороба;
 • ФРБТ (функціональні розлади біліарного тракту);
 • хронічні гепатити;
 • хронічний панкреатит.

Ендокринні захворювання:

 • цукровий діабет;
 • ожиріння.

А також супутні захворювання опорно-рухового апарату, периферійної нервової системи, хронічні запальні гінекологічні хвороби та хронічні розлади бронхо-легеневої системи, порушення обміну – речовин (подагра, сечокислі діатези).

Відпочинок та дозвілля в санаторіях

У вільний час від оздоровчих процедур відпочивальників запрошують провести у СПА-центрах з соляріями, джакузі, кріосауною, тренажерним залом та різноманітними масажами. Для активного відпочинку підійдуть заняття міні-футбол, волейболом, боулінгом, тенісом на території санаторіїв. Поціновувачам запальних танців можна чудово провести час у розважальних танцзалах.

Для гостей курорту проводяться цікаві екскурсії в різні куточки Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей, в місто Львів та в гори Карпати. Також для Вас можуть організувати тури в Карпати тривалістю від 3-х днів. В цьому Вам допоможуть інформаційні стенди та консультанти.

Трускавець санаторії, відгуки

Якщо ви збираєтесь відпочивати в нашому мальовничому місті вперше, і не знаєте який санаторій краще вибрати, ознайомтесь з відгуками на сайті Трускавецького інформаційно-курортного центру, які є на сторінках кожного санаторію. Ваша думка для нас дуже важлива, негативні відгуки не видаляються з нашого сайту. Ми дуже сподіваємося, що оцінки гостей, які побували в санаторіях Трускавця, допоможуть вам зробити найкращий вибір.

Корисні поради

Перед приїздом в санаторно-курортний заклад рекомендуємо обов’язково ознайомитися з правилами попереднього бронювання та поселення, щоб уникнути непорозумінь.

Обов’язково переконайтеся в правильності вибору лікувально-оздоровчого закладу проконсультувавшись у Вашого сімейного лікаря, лікаря-курортолога.

Важливо також знати умови дострокового виїзду, продовження путівки, повернення коштів за не повністю використану путівку. Цю інформацію радимо шукати на офіційних сайтах цікавих вам санаторіїв. Ще краще зателефонувати і уточнити всі деталі перед замовленням путівки.

Для швидкого, безпроблемного оформлення проживання в оздоровниці повинні бути на руках у клієнта санаторно-курортна карта, путівка, паспорт чи документ, який його замінює. Гості з дітьми повинні мати при собі: свідоцтво про народження дитини (оригінал), довідки: про епідемічне оточення, від дерматолога про відсутність шкірних захворювань, про щеплення.

На первинному прийомі у Вашого лікуючого лікаря обов’язково повідомте про перенесені раніше та всі наявні на час огляду захворювання. В ідеалі, надайте йому останні виписки зі стаціонару за поточний рік, результати лабораторних й функціональних обстежень за останній час. Вище перечислене дозволить призначити Вам найефективніше лікування та скоротити час на дообстеження, щоб Ви отримали максимальну користь від призначених процедур і уникнули небажаних ефектів.

Обов’язково дотримуйтесь техніки безпеки та правил поведінки в санаторії, з якими Вас ознайомлять при реєстрації. Всі цінні речі та кошти зберігайте в надійному місці, щоб не виникло непередбачених ситуацій.

Поширені запитання

До недорогих санаторіїв можна віднести: Кристал, Алмаз, Південний, Військовий

До санаторіїв з обслуговуванням VIP-класу можна віднести санаторії: Карпати, Шахтар, Молдова, Кришталевий Палац

Повноцінні SPA-центри із басейном є в санаторіях Карпати, Молдова та Віктор. Бассейни є в саніторіях: Шахтар, Дніпро, Кришталевий Палац, Перлина Прикарпаття

Безпосередньо в центрі міста розміщені санаторії: Кришталевий Палац та Віктор

Кожен санаторій в Трускавці обладнаний кімнатами розваг для дітей, в декотрих є послуга нянь, також є окремий дитячий санаторій "Джерело"

Необхідні документи для поселення дорослих: паспорт, санаторно-курортна карта. Необхідні документи для поселення дітей: оригінал свідотства про народження (до 16 років), для дітей віком від 16 років – паспорт, довідку про епідемоточення, довідку про щеплення

Обов'язкова умова проживання в санаторіях - путівка. При наявності вільних місць є можливість придбати (продовжити) путівку на місці.

Зазвичай у вартість путівки в санаторій входить: проживання, 3-х разове харчування (дієтичне), первинна консультація лікаря, а також лікування. Деталі уточнюйте на офіційних сайтах санаторіїв