Карта міста

Де знаходиться Трускавець

Завантаження карти

Де знаходиться Трускавець, багато хто добре знає не тільки теоретично – вже дуже популярні його санаторії. Причому не тільки в Україні, і навіть не тільки в Європі. А популярність цих місць ще в ХIХ столітті принесли унікальні мінеральні води і «гірський віск» озокерит, єдине в світі родовище якого знаходиться всього в 4 км від Трускавця.

Сотні тисяч відпочиваючих за цей час побували на відпочинку в Трускавці. І, звичайно, карта міста Трускавець була їх надійною помічницею в піших подорожах по місту. До речі, саме так найцікавіше знайомитися з визначними пам’ятками Трускавця, не поспішаючи насолоджуючись красою архітектури старовинних будівель, відчуваючи незвичайну ауру цього невеликого і такого колоритного міста.

Багато жителів мегаполісів, готуючись до відвідування цього міста-курорту на особистому автомобілі, на деякий час завмирають в німому подиві, коли в інтернет запиті Трускавець карта вони бачать кільцеву дорогу. Так вона є, але її радіус трохи більше кілометра. Якщо йти пішки від центру міста, то це не більше 15 хвилин. А в одному з напрямків можна ще й чудово прогулятися по чудесному Курортному парку.

Карта міста Трускавця

Трускавецька карта міста найзручніша на офіційному сайті курорту. Вона буде для всіх надійним дороговказом. На ній позначені не тільки вулиці міста, а й показано розташування санаторіїв, пансіонатів, готелів, вілл. Ви легко знайдете, де знаходяться музеї, кінотеатри, розважальні центри, екскурсійні бюро, дискоклуби, кафе і ресторани, магазини і торгові центри.

Карта Трускавця заощадить ваш час, вказуючи найкоротший і найвірніший маршрут до цікавого вам об’єкту.