Реабілітація в Трускавці

Відновне лікування в Трускавці
Відновне лікування, або реабілітація в Трускавці – це цілий комплекс заходів, спрямованих на якнайшвидше і максимально повне відновлення здоров’я хворих людей та інвалідів та їх повернення до активного та рухливого способу життя.
Заклади, які надають послуги по реабілітації в Трускавці можна розділити на дві групи:
- Ортопедична реабілітація – після травм, в тому числі травм хребта, опорно-рухового апарату.
- Та більш профільна для Трускавця – Реабілітація після операцій на органах травлення, жовчного міхура, сечовивідних шляхів, або аденому простати.
Також окремо слід виділити Міжнародну реабілітаційну клініку Козявкіна, яка спеціалізується на лікуванні пацієнтів з дитячим церебральним паралічем, остеохондрозом, наслідками травм і органічного ураження нервової системи.
Показання до реабілітації в Трускавці
Відновне лікування необхідно тим, хто переніс хірургічне втручання на жовчний міхур, нирки, сечовивідних шляхів та аденому простати.

Найбільш важкими пацієнтами в плані медичної реабілітації в Трускавці є особи з ускладненими травмами хребетного стовпа (спинальні хворі), з внутрішньосуглобових переломами, з ампутацією кінцівок або вродженим їх відсутністю або недорозвиненням.
Мета реабілітаційних процедур

Програма відновлення переслідує мету не допустити детренірованності людини під час її перебування в стаціонарі, за допомогою застосування всіляких фізіотерапевтичних впливів прискорити репаративні та компенсаторні процеси, нормалізувати психоемоційний стан, а також ефективно управляти адаптаційними реакціями в разі розвитку необоротних змін. Лікувальна реабілітація передбачає проведення профілактики захворюваності , зниження її ступеня, вироблення нових, пристосувальних навичок у осіб з обмеженими можливостями.
Реабілітація ортопедичних пацієнтів

Ортопедичним пацієнтам показана так звана передопераційна реабілітація, яка здійснюється для їх повноцінної підготовки до планового хірургічного втручання з метою досягнення найбільш успішного результату і максимально швидкого відновлення в постопераційному періоді. У цьому ключі їм можуть в залежності від ситуації бути призначені пасивні (масаж, фізіотерапевтичні процедури) і активні (лікувальна гімнастика, заняття в басейні) заходи.
Аналогічна тактика потрібна і у відношенні осіб, що вже перенесли операції ендопротезування та ін, після переломів, вимушеної іммобілізації (наприклад, після зняття гіпсу, тривалого суворого постільного режиму), больових відчуттях, а також при наявності порушень функцій частин тіла.
Основні методики відновного лікування

Реабілітація передбачає індивідуальний підхід до кожної конкретної людини з плануванням оптимальних програм ручного або апаратного масажу, редрессаціі, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, психологічної корекції і т.д. На сьогоднішній день спектр немедикаментозних відновлювальних заходів дуже широкий і включає цілий ряд різноспрямованих впливів, які зводяться в певну схему з урахуванням наявної клінічної ситуації.