Санаторій Перлина Прикарпаття

Про санаторій Перлина Прикарпаття

«Перлина Прикарпаття» займає близько шести з половиною гектарів, більша частина території віддана під паркову зону. Сама оздоровниця займає десятиповерховий спальний корпус, до якого примикають адміністративно-культурний і лікувальний, а також їдальня, всі відділення з’єднані між собою переходами. В приміщенні МРЦ є власний бювет мінеральних вод (воду привозять 3 рази на день).

Спеціалізація
Захворювання гастроентерологічного профілю (гастрити, дуоденіти, холецистити, жовчекам’яна хвороба, панкреатити, коліти, цукровий діабет), урологічного профілю (пієлонефрит, сечокам’яна хвороба, простатит).

Харчування
Відпочиваючі МРЦ харчуються в їдальні оздоровниці відповідно до принципів дієтології. Харчування проводиться по типу «шведський стіл».

Проживання в санаторії Перлина Прикарпаття

В МРЦ «Перлина Прикарпаття» облаштовано номери наступних категорій: двомісні (стандарт, покращений), одномісні (стандарт, покращений), одномісні напівлюкси, двомісні двокімнатні люкси та апартамент (дві спальні, кабінет, вітальня, більярдна кімната, тренажерний зал, міні-сауна).

Одномісний

Одномісний покращений

Двомісний

Двомісний покращений

Напівлюкс

Напівлюкс покращений

Люкс

Люкс трикімнатний

Люкс з двома спальнями

Лікування в санаторії Перлина Прикарпаття

У роботу МРЦ «Перлина Прикарпаття» впроваджені такі високоінформативні дослідження, як фракційні дослідження уроамілази, діагностика мінерального обміну, тести фосфоліпідів і ензимологічні тести, рН-метрія, ліпідний обмін, визначення HBS-антигену, визначення PSA, визначення H. Pilori, ультразвукова діагностика, фібро гастроскопія, ректороманоскопія, реографія та ін. Також в лікуванні використовується озокеритотерапія, різноманітні методи електросвітлолікування, пневмомасаж, механічний масаж, лікувальний масаж, гіпербарична оксигенація (барокамера), спелеотерапія (соляна печера), гідроколонотерапія.

Реабілітація після захворювання на «Covid-19»

Відновлення після перенесеної коронавірусної інфекції необхідне всім перехворівшим на Covid-19, для подолання наслідків перенесеного вірусу SARS-CoV-2.

В медичному центрі санаторію «Перлина Прикарпаття» пропонуються лікувально-відновлювальні процедури, лабораторні дослідження та унікальні методики, спрямовані на якнайшвидше повернення пацієнта до звичного ритму життя.

Розташування

МРЦ МВС України «Перлина Прикарпаття» побудований на відстані близько 1 кілометра до бювету мінеральних вод № 1, в красивій зеленій місцевості, з вікон оздоровниці відкривається прекрасний вигляд на гори Карпати і озеро.

Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*