Санаторій Кристал

Про санаторій Кристал

Санаторій “Кристал” знаходиться в нагірній частині курорту, зовсім близько від лісового масиву. Це будівля на 11 поверхів, з вікон якої перед Вами відкриваються мальовничі карпатські пейзажі та панорама Трускавця. Функціонує санаторій “Кристал” з 1974 року.

Напрямок (спеціалізація)
Лікування та діагностика жовчнокам’яної і сечокам’яної хвороб, лікування нирок, печінки, хвороб обміну речовин, а також багато іншого.
Харчування
Харчування проводиться по системах «стандарт» та «шведський стіл».

Проживання в санаторії Кристал

2-кімнатні та 1-кімнатні покращені номери (15м2), стандарти 1-кімнатні та 2-кімнатні (15м2), економи 1 і 2-місні (12м2).

Стандарт

Покращений

Покращений двокімнатний

Комфорт плюс

Лікування в санаторії Кристал

Лікування та діагностика відпочиваючих проводиться на базі «бальнеоозокеритолікарні № 2», яка надає послуги гідротерапії, бальнеотерапії, а також процедури озокеритолікування. У водолікарні широко використовуються озокерит (гірський воск) аплікації для лікування та профілактики проблем і захворювань опорно-рухового апарату у дорослих, периферичної нервової системи, запальних захворювань, також захворювань печінки, захворювання шлунково-кишкового тракту, жовчовивідних шляхів, різноманітні захворювання обміну речовин та ін.

Реабілітація після захворювання на «Covid-19»

В санаторії “Кристал” відпочиваючі мають можливість пройти реабілітаційну медичну програму для загального укріплення організму, поновлення функцій дихання та профілактики розвитку пневмофіброзу та дихальної недостатності.

Програма розрахована на 14 днів і включає в себе:

  • консультації спеціалістів
  • лабораторні дослідження
  • інструментальні дослідження
  • лікувальні процедури

Також в програму входить проживання в номері обраної категорії, триразове харчування.

Розташування

Санаторій Кристал розташований в центральній частині курорту, відстань до бювету мінеральних вод № 2 та «бальнеоозокеритолікарні № 2» – від 3 до 5 хвилин пішки.

Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*