Сімейні готелі в Трускавці

Задумалися про відпочинок з дітьми в Карпатах? Трускавець ідеальне місце для сімейного відпочинку. Багато готелів Трускавця облаштовані дитячими ігровими кімнатами, пропонують безкоштовне розміщення дітей до 6 років та надають послуги няні. Наш короткий список допоможе вам прийняти вигідне рішення.

  • Курортний готель “Лісова Пісня” пропонує безкоштовне проживання для дітей до 12 років, а кожен номер облаштований кухнею для приготування їжі. Тут безліч розваг для дітей різного віку – тюбінг парк, мотузковий парк, інтерактивні ігрові кімнати – все на території готелю.
  • Готель “Трускавець 365” пропонує чи не найширший вибір розваг для дітей та сімейного відпочинку. Працюють декілька ігрових кімнат для дітей різних вікових груп. Також адміністрація готелю організовуе багато цікавих екскурсій.
  • Готель “Міротель” пропонує дітям поринути в казку “Аліса в країні чудес” з допомогою дитячих майданчиків, що побудовані за мотивами цієї книги. Діють різні програми по інтелектуальному і творчому розвитку дітей.
  • Курортний комплекс “Ріксос Прикарпаття” організовує влітку дитячі табори. На його території знаходиться чимало спортивних площадок, мині-парк і літній аквапарк.
  • Санаторій “Карпати” володар чудового парку “Підгір’я”. Крім цього тут функціонують басейн, спортзал і дитячі майданчики та міні-зоопарк.

Перелічені готелі пропонують максимум корисних послуг для дітей та батьків. Всі вони облаштовані дитячими кімнатами та майданчиками, мають смачну корисну кухню та цікаві екскурсійні програми.

Звичайно ж це не повний список закладів для відпочнку з дітьми на курорті. Трускавець – це місце де відпочинок буде веселим та корисним для всіх членів родини і тут багато цікавих місць >>>, які цьому сприяють.