Санаторій Трускавецький (Військовий)

Про санаторій Військовий

Санаторій “Військовий” (офіційна назва Трускавецький Центральний Військовий Клінічний санаторій) належить Міністерству Оборони України, був заснований у 1940 році.

Харчування

Дієтичне харчування (трьохразове, організоване за системою замовлень).

Додаткові послуги

В санаторії є все для активного та цікавого відпочинку: клуб, бібліотека, спортзал, тенісні корти, лижна база, танцювальний зал (літній та зимовий), організовуються туристичні екскурсії та комерційні виїзди. Санаторій приймає на лікування не тільки військовослужбовців, але і цивільне населення України та зарубіжних держав. Путівки реалізуються по готівковому та безготівковому розрахунку.

Проживання в санаторії Військовий

1 корпус:

  • Одномісний (ТV, холодильник, полуторне ліжко, душ), 1 людина на основному місці + дитина на додатковому місці
  • Двомісний (ТV, хололодильник, два ліжка, душ), 1 людина на основному місці з підселенням, 2 людини на основних місцях + дитина на додатковому місці (сім’я)
  • Люкс двокімнатний (ТV, холодильник, телефон,двоспальне ліжко, ванна), 1-2 людини на основних місцях + додаткові місця

2 корпус:

  • Двомісний (два ліжка, душ), 1 людина на основному місці з підселенням, 1-2 людини на основних місцях + додаткове місце
  • Двомісний покращений (ТV, холодильник, два ліжка, душ), 1 людина на основному місці з підселенням, 1-2 людини на основних місцях + додаткове місце
  • Люкс -2 кімн. (ТV, хололодильник, телефон, два ліжка, душ), 1-2 людини на основних місцях + додаткове місце
  • Апартаменти 3-окімн. (ТV, хололодильник, телелефон, двоспальне ліжко, душ), 1-2 людини на основних місцях + додаткові місця

Одномісний

Двомісний

Напівлюкс

Люкс

Апартаменти

Лікування в санаторії Військовий

Трускавецький Центральний Військовий Клінічний санаторій має більш як 60-річний досвід оздоровлення хворих з сечокам’яною хворобою, хронічними запальними процесами нирок і сечовидільних шляхів, печінки, жовчевого міхура, підшлункової залози, гінекологічними захворюваннями та розладами чоловічої статевої системи. Сучасна лікувально-діагностична база санаторію дозволяє проводити, при необхідності, складні клініко-біохімічні дослідження, рентгенологічне та ультразвукове обстеження, фіброгастроскопію, надавати консультативно-лікувальну допомогу вузьких спеціалістів (стоматолог, гінеколог, проктолог, психотерапевт). В санаторії виконуються унікальні коп’ютерні методики індивідуального підбору доз і режимів прийому мінеральних вод при шлунково-кишкових та урологічних захворюваннях, широко використовується озокеритолікування, мінеральні ванни, підводний душ-масаж, кишкові зрошення. Мікроклізми, інсталяція лікарських препаратів в сечовий міхур. Можливості фізіотерапевтичного відділення включають проведення лазерної, ультразвукової, високочастотної та магнітної терапії. Оздоровчий комплекс передбачає заняття лікувальною фізкультурою. В 1996 році в санаторії відкрито відділення дистанційної шокохвильової терапії (позбавлення каменів в нирках, сечоводах, сечовому міхурі) оснащеного літотриптором “Літостар-2 мультилайн” фірми “Сіменс” (Німеччина). Процедури проводяться досвідченими лікарями-урологами, що пройшли навчання в Німеччині.

Програма реабілітації (відновлення) після COVID-19

В медичному центрі “Трускавецький” розроблена програма відновлювальної реабілітації після перенесеного захворювання спричиненого вірусом COVID-19. Головною ціллю програми відновлення функціонування імунної, серцево-судинної та легеневої систем, нормалізація роботи органів травлення та повернення до звичної фізичної працездатності організму.

В програму реабілітації входять: супровід лікуючого лікаря, та за потребою консультації вузьких спеціалістів, комплексне лабораторно-діагностичне обстеження, лікування ретельно підібраними методиками та процедурами з урахуванням индивідуальних особливостей організму пацієнта. Курс реабілітації розрахований від 14 до 24 днів.

Розташування

Санаторій знаходиться в південно-східній частині курорту, в 800 м від центру міста і бювету мінеральних вод, в 2,5 км. від ж/д вокзалу.

Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*