Санаторій Шахтар

Про санаторій Шахтар

Санаторій “Шахтар”- це семиповерхова будівля, яка функціонує як єдиний комплекс, до складу якого входить: спальний корпус (одномісні, двомісні та номери класу “люкс”), лікувальний корпус та їдальня. В санаторії “Шахтар” спеціалізуються на лікуванні хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, печінки, порушень обміну речовин при цукровому діабеті, хвороб нирок, сечовивідних шляхів, простати, сечового міхура.

Територія
Велика закрита територія з невеликим парком і автостоянкою, діє пропускний режим. Є клуб з різноманітними програмами та танцювальними вечорами. Щодня працює бібліотека.

Харчування
У санаторії “Шахтар” працює їдальня на 500 посадочних місць, 2 зали якій працюють за системою харчування «стандарт» і «покращене». Відпочиваючим в стандартних номерах пропонується стандартне або покращене харчування, для відпочиваючих в номерах категорії «Напівлюкс» і всіх номерів «Люкс» – закріплений покращений тип харчування. Харчування триразове з рекомендованим меню згідно відповідних дієт. Вечорами гостинно відкриває двері бар.

Спорт, краса
Перукарня і косметологічний кабінет. До послуг гостей санаторію: шахи, настільний теніс, більярдні столи, майданчик для ігор у волейбол, сауна, великий басейн, зал з тренажерами.

Проживання в санаторії Шахтар

В семиповерховій будівлі санаторію “Шахтар” розташовані 215 номерів: одномісні та двомісні (15 м²), одномісні та двомісні категорії «Напівлюкс» (30 м²), 2 – х кімнатні номери категорії “Люкс-1” (40м²) і «Люкс» (35 м²), двокімнатні номери «Люкс» додатково обладнані кухнею (45м²), трикімнатний номер «Апартамент» з невеликою кухнею (80 м², розміщення: максимально 4 дорослих).

Одномісний

Двомісний 1 категорії

Двомісний 2 категорії

Однокімнатний Люкс

Двокімнатний Люкс

Двокімнатний Люкс з кухнею

Трикімнатний Люкс

Котедж

Лікування в санаторії Шахтар

Санаторій “Шахтар” пропонує відпочиваючим сучасний лікувальний комплекс з новітніми медичними пристроями та діагностичний центр обладнаний єдиним в Трускавці апаратом комп’ютерної томографії. Повне обстеження внутрішніх органів можна здійснити в: біохімічній, клінічній та бактеріологічній лабораторіях; урологічному, гінекологічному кабінетах; проводяться діагностики захворювань серцево-судинної системи в кабінеті функціональної на електрокардіографії,а також: підводний душ-масаж, ультразвукова діагностика, гідроколонотерапія. Послуги нетрадиційних методів медицини: мануальна терапія, голковколювання.

Розташування

В мальовничій місцевості курорту, 15 хвилин ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

Завантаження карти

Один відгук “Санаторій Шахтар

  • ПРИЇХАВ У ШАХТАР З КОХАНКОЮ, ВЕРНУВСЯ НАЗАД З ДРУЖИНОЮ
    КУРОРТНИЙ РОМАН ПІШОВ НЕ ПО ПЛАНУ.
    РАДЖУ ВАМ ПОПРОБУВАТИ.
    ХОЧА НЕ СТУПАЙТЕ НА МОЇ ГРАБЛІ, БО ВОНИ ВЖЕ ЗАЙНЯТІ

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*