Санаторій Шахтар

Про санаторій Шахтар

Санаторій “Шахтар”- це семиповерхова будівля, яка функціонує як єдиний комплекс, до складу якого входить: спальний корпус (одномісні, двомісні та номери класу “люкс”), лікувальний корпус та їдальня. В санаторії “Шахтар” спеціалізуються на лікуванні хворих із захворюваннями шлунково-кишкового тракту, підшлункової залози, печінки, порушень обміну речовин при цукровому діабеті, хвороб нирок, сечовивідних шляхів, простати, сечового міхура.

Територія
Велика закрита територія з невеликим парком і автостоянкою, діє пропускний режим. Є клуб з різноманітними програмами та танцювальними вечорами. Щодня працює бібліотека.

Харчування
У санаторії “Шахтар” працює їдальня на 500 посадочних місць, 2 зали якій працюють за системою харчування «стандарт» і «покращене». Відпочиваючим в стандартних номерах пропонується стандартне або покращене харчування, для відпочиваючих в номерах категорії «Напівлюкс» і всіх номерів «Люкс» – закріплений покращений тип харчування. Харчування триразове з рекомендованим меню згідно відповідних дієт. Вечорами гостинно відкриває двері бар.

Спорт, краса
Перукарня і косметологічний кабінет. До послуг гостей санаторію: шахи, настільний теніс, більярдні столи, майданчик для ігор у волейбол, сауна, великий басейн, зал з тренажерами.

Проживання в санаторії Шахтар

В семиповерховій будівлі санаторію “Шахтар” розташовані 215 номерів: одномісні та двомісні (15 м²), одномісні та двомісні категорії «Напівлюкс» (30 м²), 2 – х кімнатні номери категорії “Люкс-1” (40м²) і «Люкс» (35 м²), двокімнатні номери «Люкс» додатково обладнані кухнею (45м²), трикімнатний номер «Апартамент» з невеликою кухнею (80 м², розміщення: максимально 4 дорослих).

Одномісний

Двомісний 1 категорії

Двомісний 2 категорії

Однокімнатний Люкс

Двокімнатний Люкс

Двокімнатний Люкс з кухнею

Трикімнатний Люкс

Котедж

Лікування в санаторії Шахтар

Санаторій “Шахтар” пропонує відпочиваючим сучасний лікувальний комплекс з новітніми медичними пристроями та діагностичний центр обладнаний єдиним в Трускавці апаратом комп’ютерної томографії. Повне обстеження внутрішніх органів можна здійснити в: біохімічній, клінічній та бактеріологічній лабораторіях; урологічному, гінекологічному кабінетах; проводяться діагностики захворювань серцево-судинної системи в кабінеті функціональної на електрокардіографії, а також: підводний душ-масаж, ультразвукова діагностика, гідроколонотерапія. Послуги нетрадиційних методів медицини: мануальна терапія, голковколювання.

Програма реабілітації для пацієнтів, що перенесли COVID 19

Лікувальний комплекс санаторію “Шахтар” оснащений сучасним обладнанням та лабораторією, що дає можливість ретельно обстежитися. Кваліфіковані медичні працівники допоможуть гостям що потребують реабілітації після коронавірусної інфекції.

На базі санаторію розроблена власна програма реабілітації подолання наслідків перенесеного вірусу SARS-CoV-2. В програму входить комплекс процедур підібраних лікарем індивідуально з урахуванням тяжкості та особливостей перебігу COVID19, наявної супутньої патології, віку, стану пацієнта на момент поступлення в санаторій.

Розташування

В мальовничій місцевості курорту, 15 хвилин ходьби до центрального бювету мінеральних вод.

Завантаження карти

Один відгук “Санаторій Шахтар

  • ПРИЇХАВ У ШАХТАР З КОХАНКОЮ, ВЕРНУВСЯ НАЗАД З ДРУЖИНОЮ
    КУРОРТНИЙ РОМАН ПІШОВ НЕ ПО ПЛАНУ.
    РАДЖУ ВАМ ПОПРОБУВАТИ.
    ХОЧА НЕ СТУПАЙТЕ НА МОЇ ГРАБЛІ, БО ВОНИ ВЖЕ ЗАЙНЯТІ

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*