Санаторій Алмаз

Про санаторій Алмаз

Санаторій “Алмаз” на 968 місць працює з 1975 року. Це спеціалізований лікувально-профілактичний санаторій для лікування хворих із захворюваннями органів травлення, нирок та сечовивідних шляхів, порушення обміну речовин.

Напрямок (спеціалізація)
Основні напрямки лікування в Трускавці – захворювання нирок і печінки, жовчовивідних шляхів та інші.

Харчування
В їдальні санаторію “Алмаз” для додаткового лікувального ефекту все дієтичне харчування проводиться по системах «стандартне харчування» і «шведський стіл».

Проживання в санаторії Алмаз

В 11-поверховому корпусі санаторію “Алмаз” розташовані номери таких категорій: «Люкс», 2-кімнатні та 1-кімнатні “покращені” номери (десь 15 кв.м-20 кв.м), “стандартні” номери: 1-кімнатні та 2-кімнатні, номери категорії “економ” 1 і 2-місні (12 кв.м). У номерах санаторію: міні-холодильник (крім категорії “економ” – там холодильника немає), телевізор, санвузол (туалет, умивальник, душ або ванна).

Стандарт

Покращений

Покращений двокімнатний

Комфорт плюс

Лікування в санаторії Алмаз

Лікування та діагностика відпочиваючих санаторію “Алмаз” проводиться в Бальнеоозокеритолікарні № 2, кабінети лікарів основних напрямів лікування курорту, процедурні кабінети гідротерапії і бальнеотерапії, а також багато інших. У лікарні також проводяться озокеритні процедури (з аплікаціями лікувального озокериту, ефективний для профілактики і лікування багатьох недуг).

Розташування

Поряд з санаторієм “Кристал”, біля торгового центру “ТКС”, прямо напроти бювету мінеральних вод № 2. З вікон санаторію “Алмаз” Ви можете побачити прекрасні панорами Карпат та цілого курорту.

Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*