Здоров'я та краса в Трускавці

SPA-центри

SPA-центри

SPA-центри Трускавця допоможуть позбутися від стресів, зайвої ваги і відновити енергію. Високий рівень сервісу гарантує якісний відпочинок.

Масажні салони

Масажні салони

Масажні салони в Трускавці. Інформація про масажні салони, кабінети масажу та послуги масажистів в Трускавці.

Йога

Йога

Заняття йогою в Трускавці - це один з кращих способів покращити ефективність вашого фізичного та духовного оздоровлення

Перукарні / Салони краси

Перукарні / Салони краси

Інформація про перукарні / салони краси в Трускавці, розташування, контакти для довідок.

Спортзали

Спортзали

Спортзали в Трускавці дозволять тримати себе в бездоганній фізичній формі під час відпочинку на курорті.

Wellness – Ваше фізичне та духовне здоров’я

Поняття wellness першим сформулював американський лікар Хальберт Л. Данн у 1959 році, як концепцію здорового способу життя. В США популізм wellness розпочався ще у 60-х роках минулого століття. Проте в Україні це слово набуло популярності зовсім недавно. Отже, що таке велнес і чому до нього приковується все більша увага людей по цілому світі?

Велнес – це досягнення високого рівня здоров’я, благополуччя, довголіття, розкриття внутрішнього потенціалу, досягнення ідеального ментального та фізичного балансу. Щоб практикувати велнес потрібно звернути особливу увагу на:

 • збалансовану фізичну активність,
 • правильне харчування,
 • постійне вдосконалення розумових можливостей,
 • відновлення та релакс,
 • духовну гармонію й розвиток,
 • фізичне вдосконалення, догляд за тілом та природною красою.

Такий підхід до здоров’я забезпечує не лише добре самопочуття, він вчить цінувати себе як індивіда, впевнено почувати себе в соціальному середовищі та підвищувати рівень довголіття нації.

Отже, підсумовуючи, можна сказати, що wellness це – ідеологія здорового способу життя, що формує комплекс фізичного, духовного, соціального здоров’я та активне довголіття. Як висловився Пол Пилзнер, економіст та аналітик, радник президента США з економіки: “Сьогодні головна потреба більшості людей не в грошах, а в здоров’ї”. Тому дотримуючись концепції велнес, ви досягнете свого максимально рівня у всіх напрямках життя.

Велнес Туризм

Головне завдання велнес – випереджувати недуги, запобігати появі хвороб та ознак старіння не лише зовні, а й на внутрішньому рівні людини. Для цього потрібно зберігати активність та вживати профілактичні міри для запобігання різних захворювань. Не завжди там, де ми живемо, є необхідні для цього природні та економічні чинники. Тому ще одним цікавим напрямком став велнес туризм. Глобалізація дозволяє користуватися перевагами природних та медичних ресурсів усього світу, обираючи індивідуально кращий варіант для кожного.

В Україні wellness відпочинок зосередився в основних туристичних місцях на півдні та заході країни. Саме тут є усі природні фактори, які доповнюються передовими медичними та технологічними ресурсами. Частиною всесвітньої тенденції wellness Україна стала не так давно, проте досягла надзвичайно високих результатів. Наша країна радо приймає гостей з усіх куточків світу, частує їх здоровою національною кухнею з екологічно чистих продуктів та дарує неперевершені природні багатства й помірний клімат.

Велнес та СПА в Трускавці

Мастодонтом Західної України у wellness туризмі вважається широко відоме курортне місто Трускавець. В Трускавці легко подбати про своє здоров’я та красу. Якщо Ви прихильник способу життя в стилі Wellness – Трускавець найкраще місце для Вашої відпустки в Україні. Безліч салонів краси, перукарень, спортзалів, масажних кабінетів та SPA-центрів пропонують свої послуги в Трускавці.

Відпочинок в стилі Wellness в Трускавці

Покращити свій емоційний, фізичний та духовний стан можна з допомогою велнес. Трускавець пропонує трендові методи здорового відпочинку круглий рік – від скандинавської ходьби влітку до гірськолижного спорту взимку.

У Трускавці присутній великий вибір різноманітних закладів здорового та активного відпочинку (спортзали та фітнес-зали, йога, спортивні майданчики на відкритому повітрі), прекрасний парк з чистим гірським повітрям, що дозволяє гостям вести здоровий спосіб життя та зміцнювати імунітет під час відпочинку на курорті.

Салони краси, перукарні та косметологічні кабінети надають повний спектр послуг, що задовольнить найвибагливіших відвідувачів. Різноманітні масажі та спа-процедури стануть корисним доповненням до ефективного відпочинку та оздоровлення в Трускавці.

Особливою популярністю користуються готелі з власними оздоровчими базами, басейнами та спортзалами. Незалежно від погоди за вікном ви зможете приємно та з користю для організму провести тут час.

Wellness інфраструктура курорту

Велнес в Трускавці – це багатогранна сучасна інфраструктура, яка функціонує в напрямках відновлення здоров’я, активного відпочинку, фізичних занять, здорового харчування, зміцнення імунітету, релаксу, підтримання краси тіла й обличчя, духовного розвитку.

Основними компонентами велнес індустрії в Трускавці виступають:

 • Природні ресурси,
 • Бальнеологія,
 • СПА-центри,
 • велнес-готелі,
 • оздоровчі заклади,
 • тренажерні та фітнес-зали,
 • йога центри,
 • спортивні майданчики,
 • масажні салони,
 • перукарні та салони краси,
 • соляні печери,
 • дельфінарій,
 • парки та природні пам‘ятки,
 • заклади здорового харчування.

Велнес бум останніх років все частіше акцентується на подорожах в автентичні місця з акцентом на культуру. Тому сувенірні та етно-ринки, ресторани національної кухні та місцеві ринки здорової їжі теж можна віднести до велнес інфраструктури курорту.

Екологія та природні ресурси курорту

Основними факторами, що виступають запорукою справжнього велнес відпочинку у Трускавці, є неперевершена гірська природа, клімат та мінеральні води. Вони дарують гостям курорту свою силу, цілющість та енергетичний баланс. А там, де природа дарує людям свої життєдайні води, завжди поруч ідуть wellness та SPA. Трускавець у цьому напрямку досягнув високих результатів. У місті є широкий вибір спа-центрів різної цінової категорії, готелі з басейнами, салони краси та масажу.

Велнес готелі Трускавця

Wellness туризм відрізняється від лікувального тим, що велнес туристи відвідують курорти з метою відпочинку та оздоровлення, а не лікування. Акцент робиться на комфорті, розслаблені та відновленні сил для досягнення внутрішнього задоволення. Саме тому особливою популярністю користуються велнес готелі Трускавця, де зручності клієнта, його благополуччя та комфорт ставляться на перше місце. На власний смак та гаманець можна вибрати як 5-ти зірковий преміум готель, так і затишний чепурний пансіонат.

Оздоровчий Спа-Центр Мед-Палас

Одним із найбільш популярних закладів в сфері велнес у Трускавці виступає Оздоровчий СПА-Центр Мед-Палас. Тут представлено надзвичайно широкий спектр послуг по догляду за тілом і обличчям, оздоровлення з допомогою сучасних методик та новітнього апаратного забезпечення.

“Мед-Палас” відомий, як один з найсучасніших медичних закладів України, який регулярно впроваджує передові технології та методи оздоровлення, володіє новинками медичного обладнання та обладнання для пасивних велнес-процедур, проводить ефективні програми з омолодження та надає консультації висококваліфікованих фахівців.

Фітнес та йога

Велнес мода тісно переплітається з відвідуванням фітнес-залів, спортзалів та інших методик досягнення рівноваги духу й тіла. Тільки комплексний підхід до харчування, тренувань, психологічного здоров’я, відновлення, косметологічних процедур дає правильне багатогранне поняття велнес. Неможливо використовувати тільки один з методів для досягнення внутрішньої гармонії.

В Трускавці також представлені заклади для активних збалансованих програм занять спортом. Найвідоміші з них:

Заняття фітнесом та йогою дозволять вам підтримувати відмінну фізичну форму, покращити фігуру, тримати м’язи в тонусі. Окрім професійного спортивного обладнання тут є кардіотренажери для покращення роботи серця. Навіть на відпочинку ви не втратите хороший вигляд, зможете насолоджуватися улюбленими тренуваннями та покращувати своє здоров’я.