Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна

Про міжнародну клініку

З метою підвищення ефективності реабілітації, враховуючи зростаючий потік хворих, постійний розвиток та вдосконалення нашої системи реабілітації, а також високі вимоги іноземних пацієнтів до умов перебування, з’явилася необхідність створення нової клініки, спеціально пристосованої до вимог неповносправних, в т.ч. дітей.

В липні 2003 року в екологічно чистій зоні Прикарпаття, в курорті Трускавець, введена в дію Міжнародна клініка відновного лікування, загальна площа приміщень якої становить 14 тис м2.

Ідеєю був прообраз стародавнього монастиря, де кожна людина могла знайти собі допомогу, тепло і затишок. При створенні клініки враховано потреби і особливості неповносправних пацієнтів. Особливу увагу при плануванні і дизайні клініки приділено естетичному оформленню, як невід’ємній частині лікувального процесу. Будова клініки, що знаходиться неподалік озера, оформлена в стилі сецесії, для якого характерно звільнення від старих традицій і догм, експресивність архітектурної композиції та застосування символічної орнаментики. При оформленні інтер’єру та виготовленні меблів в клініці було використано дерево берези, яка здавна відома своїми лікувальними властивостями. Всі холи оздоблені оригінальними квітковими орнаментами, виготовленими технікою вітражу з внутрішньою підсвіткою. Стилізовані проліски та фіалки символізують весняне пробудження природи. Декоративні компоненти інтер’єру, крім естетичного впливу, спрямовані на пробудження в дитини мотивації до одужання та вивільнення від своєї хвороби.

На другому поверсі клініки знаходиться ресторан, в якому може комфортно розташуватися до 180 чоловік. Шведський стіл адаптований до вимог неповносправних дітей приємно дивує різноманіттям м’ясних, рибних та овочевих страв, асортиментом улюблених напоїв, фруктів та кондитерських виробів.

Пацієнти та їхні супроводжуючі можуть провести вільний час у барі, який розташований на першому поверсі в головному холі клініки. Тут в затишній обстановці вам запропонують широкий асортимент напоїв, закусок та кондитерських виробів.

Проживання в міжнародній клініці

Стаціонарне відділення клініки включає 100 палат, які забезпечують весь необхідний комфорт пацієнтам та їхнім супроводжуючим протягом курсу реабілітації. Сучасне оформлення палат, сучасні меблі, вигідні ліжка – усе це робить перебування в клініці по-домашньому зручним та затишним.

Просторі одно-, дво- і тримісні палати клініки площею від 24 м2. устатковані телефоном, холодильником, кабельним телебаченням, можливістю підключення до Інтернету. Враховуючи особливі потреби мешканців, у всіх номерах спеціально обладнані ванні кімнати площею 6 м2. Мешканці можуть скористатися усіма стандартними послугами – пранням, прасуванням, дрібним ремонтом одягу тощо. Безпека проживання пацієнтів забезпечується системою електронних замків з надійною службою контролю доступу. Більшість технологічних процесів клініки автоматизовано згідно концепції “Розумного дому”.

Лікування в міжнародній клініці

На першому поверсі клініки, в кабінетах вежі та в цокольному поверсі розташовані медичні відділення клініки.
Діагностичне відділення сплановане з врахуванням основного завдання діагностики в СІНР – визначення функціонального стану пацієнта, адаптаційних та компенсаторних можливостей його організму.

Сучасне діагностичне обладнання дає можливість застосовувати широкий спектр нейрофізіологічних обстежень, тестів дихальної та серцево – судинної системи, широкого вивчення великих моторних функцій, аналізу ходи, функції кисті та багатьох інших.

Просторі кабінети реабілітаційних відділень устатковані зручними меблями та сучасним реабілітаційним обладнанням забезпечують ефективне проведення лікувальних процедур та створюють необхідний комфорт для медичних працівників клініки.

Спеціалізовані кабінети механотерапії та лікувальної фізкультури обладнанні різноманітним тренажерами для розвитку сили, координації рухів, удосконалення ходи, поступової вертикалізації тіла. Ряд кабінетів спеціально адаптовано для проведення занять за програмою біодинамічної корекції рухів та занять комп’ютерної реабілітаційної ігротерапії. Комп’ютерна мережа клініка та спеціально розроблене програмне забезпечення суттєво автоматизує та облегшує ведення всієї медичної документації.

Розташування

Будова клініки знаходиться неподалік озера в тихій та мальовничій частині курортного міста Трускавець.

Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*