Японський масаж Юмейхо

Японський масаж Юмейхо в Трускавці

«Мені не потрібен діагноз. Я лікую людину, а не хворобу» М. Сайонджі.
Сучасний ритм життя привчив людей звертатися до лікарів лише після захворювання, Задумайтесь! Чи не простіше більше уваги приділяти профілактиці захворюванняЗдавалося б, банальні, давно прописані істини.
Юмейхо-терапія – це японська енергетична процедура, що включає в себе елементи відомих видів масажу: шиатсу, класичного, гімнастику китайських монастирів.
Відповідно до теорії М.Сайонджі, основоположника Юмейхо терапії, кістки тазу є своєрідним фундаментом організму, на якому розміщений хребетний стовп. Уявіть собі, що навіть незначне зміщення (відхилення) від норми обумовлює викривлення хребта. Це, в свою чергу, змінює іннервацію і кровопостачання у певних частинах тіла. Результат очевидний – розвиток патологічних процесів.
За допомогою коригувальної Юмейхо терапії можливо ліквідувати порушення роботи органів і систем організму, комплексно оздоровити тіло і душу людини.
Метод являє собою набір близько  100 мануальних прийомів впливу на всі області тіла людини, його суглоби, м’язи і навіть на внутрішні органи.
Стимуляція біологічно активних точок організму благотворно вплине на стан Вашого здоров’я.

Послуги

  • Японський масаж Юмейхо
  • Класичний лікувальний масаж
  • Масаж спини
  • Загальний масаж

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*