Лікування – поради туристам

Корисні поради про лікування в Трускавці

1.Ваше лікування починається з першого прийому лікарем. На основі даних Вам будуть призначені процедури, що входять у вартість путівки. Можливо, будуть рекомендовані додаткові аналізи чи процедури за додаткову оплату. Якщо Ви самі хочете розширити перелік процедур за свій кошт, ОБОВ’ЯЗКОВО проконсультуйтесь з лікарем.

УВАГА! Офіційний перелік процедур, що входять у вартість, є в кожному санаторії. АЛЕ! Тільки на прийомі у лікаря він буде визначений остаточно, виходячи із Вашого основного діагнозу. Деякі процедури можуть бути протипоказані (в залежності від основного діагнозу).

2. Якщо Ви приймаєте якійсь лікарські препарати, не забудьте взяти їх з собою в необхідній кількості, а також обов’язково повідомте Вашому лікарю які препарати Ви приймаєте.

3. Потім Вам необхідно звернутись до медсестри, котра розробить графік прийому призначених процедур.

4. Процедури відпускаються строго в зазначений у Вашій карті час. Якщо Ви пропустили зазначений час, то процедура відпускається тільки по можливості.

5. В неділю процедури не відпускаються.

*** Чи можна їхати в санаторій без санаторно-курортної карти?

Можна, але Ви повинні розуміти, що:

1. призначення процедур можливе тільки при наявності результатів аналізів і точного діагнозу. Діагностика в санаторії займе близько 2 днів.

2. в деяких випадках виявляють такі захворювання, при яких протипоказані будь-які процедури, і людина буде просто відпочивати, оплативши при цьому повну вартість путівки з лікуванням. В крайніх випадках виявляються захворювання, які потребують негайного від’їзду чи госпіталізації.

3. в ряді санаторіїв діагностика для санаторно-курортної карти оплачується додатково. Саме тому санаторно-курортну карту краще оформляти наперед по місцю проживання.

Ми сподіваємося, що наші поради допоможуть Вам під час перебування в Трускавці.