Резиденція Святого Миколая

Резиденція Святого Миколая в Трускавці

Миколай у прийдешньому році бажає подарувати нам найцінніший і найбажаніший скарб – здоров’я. Тож обрав місто, де прийматиме усіх своїх гостей у казковій резиденції під час новорічно-різдвяних свят.  Це місто, де цілющим є усе – і це Трускавець.

З Миколаєм можна буде поспілкуватись, посидіти на колінах, загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять та відправити листівку рідним. Він також познайомить вас зі своїми помічниками, обов’язково пригостить смачненьким.
Просто повірте у диво, бо все можливо!

Коли відкриття?

Вже 10 грудня о 17:00 відкриття резиденції та новорічно-різдвяного ярмарку. У програмі святковий концерт та багато яскравих емоцій, вогників та фотозон. Резиденція Св. Миколая розпочне свою роботу 10 грудня 2021 р. і буде працювати щодня до 23 січня (включно).

Графік роботи:

Щодня 3 17:00 до 20:00 год.

Послуги: 

  • З Миколаєм можна буде поспілкуватись, посидіти на колінах, загадати бажання, сфотографуватися на пам’ять та відправити листівку рідним.
  • Він також познайомить вас зі своїми помічниками, обов’язково пригостить смачненьким.
  • Також на териториї резиденції діятиме різдвяний ярмарок зі смаколиками та зігріваючини напоями.

Вартість квитка:

  • 100 грн. з дитини,
  • 20 грн з дорослого

Де знаходиться резиденція Св. Миколая?

У святковому будиночку, який розташується на головній площі Трускавця (Майдан Незалежності) серед безлічі казкових фотозон та яскравих вогників. Майдан Незалежності перетвориться на прекрасний маєток чудотворця, де збуваються усі мрії.


Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*