Ландшафтний парк Підгір’я

Про парк Підгір’я

Дендрологічний парк “Підгір’я” – одне із самих прекрасних місць курорту Трускавець. Тут можна відпочити тілом та душею, насолодитися мальовничим ландшафтом та просто релакснути. Це одне із улюблених місць для прогулянок не лише гостей санаторію “Карпати”, якому належить парк, але й звичайних туристів.

Парк Підгір’я в Трускавці відзначений Великою золотою медаллю за неперевершений ландшафтний дизайн та використання історично-етнічних мотивів. Його дизайн чудово підходить до горбистої місцевості. Особливо гарно дивиться на фотознімках невеликий водоспад, а вода декоративних озер переливається з одного в інше приводячи в рух водяне колесо.

Парк вміщує величезну кількість різноманітних дерев, в тому числі й рідкісних видів. Проте переважну більшість становлять дерева, які характерні для карпатського регіону, що надає парку “гірського характеру”. Завдяки різноманітним насадженням кожна пора року тут по-особливому приваблива.

Особливості та переваги парку “Підгір’я”

Незалежно від того, приїхали ви самі, сім’єю, парою чи компанією у Трускавець “Підгір’я” – це місце, яке слід обов’язково відвідати. Тут буде цікаво як дорослим, так і дітям. Безліч цікавих локацій допоможуть закарбувати спогади на фото та поділитися незабутніми враженнями з друзями. Міні-зоопарк представляє багатьох рідкісних звірів, які малюки можливо бачитимуть вперше живими: пави, олені, косулі, леопард, рисі. Дитячий та спортивний майданчик теж буде цікавим для дітей і підлітків. Атмосферно відпочити та підкріпитися можна в етно-кафе “Гражда”, де вас пригостять смачними гуцульськими стравами.

Перевагами парку “Підгір’я” є:

  • вільний безоплатний вхід,
  • чудово доглянутий ландшафт з великим різноманіттям насаджень, що створюють унікальну атмосферу в будь-яку пору року,
  • наявність зручних мощених стежок, зоопарку, кафе, дитячого майданчика, фонтану, відпочинкових альтанок та лавок,
  • приголомшливо красиві та колоритні місця для селфі.

Парк “Підгір’я” – це візитівка курорту Трускавець. Кав’ярня-ресторан “Гражда” – карпатська оселя, прикрашена в гуцульському стилі з предметами побуту давніших часів. Альтанки, млин, танцювальний майданчик над озером – усе виконано в з дерева грубої обробки і нагадує про карпатську культуру.

Що цікавого на території парку?

Ландшафтний парк “Підгір’я” запам’ятовується не лише миловидними пейзажами. Його особливістю є ряд статуй з дерева і бронзи, сюжетні експонати та композиції. Тут представлені сучасні витвори мистецтва у виконанні авторів Романа Романовича, Романа Петрука, Володимира Кушніра та Дарія Грабара. Через велику кількість скульптур “Підгір’я” називають ще парком-музеєм просто неба.

Серед найпопулярніших композицій:

  • скульптурна композиція “Трембітарі”,
  • композиція “Сонячний Годинник”,
  • скульптури “Вертепу”,
  • скульптури на міфічну тематику “Мавка і Чугайстер”, “Біжучий Перун”.

У 2006 році відкрито стежку присвячену Івану Франку – відомому українському письменнику. Її прикрашає сім статуй з дерева.

Де знаходиться парк Підгір’я?

“Підгір’я” – парк санаторію “Карпати”, який знаходиться в південній частині курорту між вулицями Помірецька, Д.Галицького та Карпатська. Ще південніше розташувалося озеро Солониця. Парк заснований у 1989 році. Він передає фольклорні традиції краю, розповідає про культуру, яка панувала тут багато десятиліть тому. Орієнтиром звичайно слугує сам санаторій “Карпати”.


Завантаження карти

Додати відгук

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*