Трускавець став членом Європейської Асоціації історичних курортів

Трускавець став членом Європейської Асоціації історичних термальних курортів (European Historical Thermal Towns Association). Таким чином, він долучився до пів сотні інших європейських курортів, які є у європейському довіднику визнаних курортів.

«Пів сотні європейських курортів, серед яких Баден-Баден, Карлові Вари, Спа, Віші, Будапешт, Монтекатіні Терме та інші прийняли наш курорт у свою європейську сім’ю. Відтепер кожен санаторій, кожен готель міста матиме статус європейського. Ми автоматично попадаємо у європейські довідники визнаних курортів. Це новий статус, нове визнання і нова відповідальність. Трускавець і вся Україна рухається у Європейський Союз», — розповів міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Прийом Трускавця до Європейської Асоціації історичних термальних курортів є поверненням до справедливості. Все тому, що курорт є одним із найстаріших у Центральній Європі, адже веде свій початок з 1827 року і має майже двохсотлітню історію.

В І половині ХХ століття курорт був удостоєний багатьох європейських нагород, у тому числі золотої гілки найкращого курорту Польщі, до складу якої тоді входила Галичина. В ІІ половині ХХ століття Трускавець мав статус всесоюзної оздоровниці (Україна тоді входила до складу СРСР).