Художня виставка Херсонщина – це Україна

У місті Трускавець 7 квітня о 16:00 год. у Художньому музеї Михайла Біласа, що за адресою: майдан Кобзаря,3, відбудеться відкриття виставки картин благодійного мистецького проєкту “Херсонщина – це Україна” – це остання виставка в Україні.

Виставка проходить за підтримки Українського культурного фонду та НСХУ, а також представників ОМС та ВА Херсонщини. Експозиція складається з більш ніж 100 робіт художників з усієї України та їх бачення сьогоднішньої воєнної Херсонщини.

Місія проекту в моральній підтримці жителів окупованої Херсонщини та ВПО з Херсонської, Миколаївської, Запорізької, Дніпровської та інших областей, які на сьогоднішній день проживають у місті Трускавець та навколишніх громадах Львівської області. Організатори мистецького проекту наголошують, на меті – надати підтримку ЗСУ в звільненні півдня України від російської навали. Та на відновлення Херсонщини та її культурних пам’яток. Для цього буде проведений благодійний аукціон.

Через проведення мистецьких заходів організатори проекту говорять тим, хто нині перебуває в окупації: Тримайтесь. Ми разом з вами. Думаємо про вас. Та робимо усе можливе, щоб допомогти вам!