ЕКО маркет в Трускавце

Про супермаркет ЕКО маркет

«ЭКО маркет» – всеукраинская сеть супермаркетов. В магазинах сети представлены продукты питания, бытовая химия, бытовые товары первой необходимости.

Тел.: 0 800 30 20 55

Услуги в супермаркете ЕКО маркет

  • товары собственных брендов
  • собственная кулинария и пекарни
  • парковка

Расположение

Загрузка Карты

3 отзыва про “ЕКО маркет в Трускавце

  • Виробником сухарів, які я придбала у ЕКО маркеті, виявився ТзОВ “Київхліб”. Так мені пояснили працівники маркету. А називаються вони “Новокиївські”. Розфасованими приходять вже з підприємства. Причому на пакеті написано вага 400 г, а на ціннику пробито 408 г. Видно в дорозі набрали вагу. Прикро,що не можна розмістити фото цієї продукції разом з цінником. Купляти не раджу.
    А працівникам маркету дякую за коректне роз’яснення та надання інформації про виробника. Буду звертатися до них з приводу якості продукції.

  • 26.08.21 придбала в Еко маркеті сухарі до чаю.На ціннику написано, що вони розфасовані 25.08.21. Ніби все добре. Але, коли я хотіла ними поласувати, виявилося, що вони несвіжі, не сухі,як сухарі, а дубові. У мене склалося враження, що їх спеціально розфасували, щоб продати, а не списати. Може я помиляюся ? Сьогодні віднесу назад.Нехай повернуть гроші за неякісний товар.Причому ціна на них не така вже й мала, як для сухарів, 63 грн 90 коп.

  • Не советую, купили плов,пришли в отель понюхали его,а он протухшей,фу, теперь на весь номер воняет

Добавить отзыв

Your email address will not be published.

*