Ресторан Сосновый бор

Про ресторан Сосновый бор

Кухня: украинская
Количество мест: 140
Музыка: живая
Организация банкетов: да
Wi-Fi: есть доступ
Время работы: 10:00 – 24:00

Услуги в ресторане Сосновый бор

 • украинская кухня
 • пицца
 • винная карта
 • фирменные десерты и коктейли

Расположение

Загрузка Карты

2 отзыва про “Ресторан Сосновый бор

 • Видно ця “пані”, Oxana Loz, мешкає в US or Canada, бо українці з тих сторін, зазвичай, є розбалувані customer’s service” та іншими western бздурами та мають якісь нездорово завищені “очікування” щодо неньки України та сервісів в Україні etc. Періодично буваємо в Трускавці та обідаємо всією родиною в цьому гарному закладі (ми зі Львова) на протязі 7 років, все завжди було комфортно, смачно та безпечно, без зауважень. Прогнозована, брендова кухня, без сюрпризів. Тому, тільки найкращі рекомендації цьому ресторану і подяка за відмінний сервіс, смачні страви і приязну атмосферу.
  … а “пані” Оксані порада бути менш вибагливою і стриманішою в своїх оцінках… amen…

 • Таке враження,що заклад живе ще 90-ими роками і найгірше,що власник це все підтримує і має з цього ,так би мовити «відкати «.
  Якщо ви навіть нікого не чіпаєте і навіть в думках таке не припускали,то вас постійно провокують на конфліктни,щоб пізніше розвести на гроші.ми це вчасно зрозуміли і викликали поліцію,але до «біди» мало бракувало.
  Суть така:троє дівчат провокують конфлікт,потім показують власнику на столик і ті вже разом викликають якихось «мордоворотів»,які розпалюють бійку,і далі вимагають гроші…..це просто жах,такий дешевий «безпрєдєл» в 21-ому столітті.Трускавець розчарував!

Добавить отзыв

Your email address will not be published.

*