Реабілітація

Відновне лікування в Трускавці

Відновне лікування, або реабілітація в Трускавці – це цілий комплекс заходів, спрямованих на якнайшвидше і максимально повне відновлення здоров’я хворих людей та інвалідів та їх повернення до активного та рухливого способу життя.

Показання до реабілітації

Відновне лікування необхідно тим, хто переніс хірургічне втручання на жовчний міхур, нирки, сечовивідних шляхів та аденому простати.

Установка Redcord Ріксос-Прикарпаття

Найбільш важкими пацієнтами в плані медичної реабілітації в Трускавці є особи з ускладненими травмами хребетного стовпа (спинальні хворі), з внутрішньосуглобових переломами, з ампутацією кінцівок або вродженим їх відсутністю або недорозвиненням.

Мета реабілітаційних процедур

Витяжка хребта санаторій Молдова

Програма відновлення переслідує мету не допустити детренірованності людини під час її перебування в стаціонарі, за допомогою застосування всіляких фізіотерапевтичних впливів прискорити репаративні та компенсаторні процеси, нормалізувати психоемоційний стан, а також ефективно управляти адаптаційними реакціями в разі розвитку необоротних змін. Лікувальна реабілітація передбачає проведення профілактики захворюваності , зниження її ступеня, вироблення нових, пристосувальних навичок у осіб з обмеженими можливостями.

Реабілітація ортопедичних пацієнтів

Витяжка хребта санаторій Карпати

Ортопедичним пацієнтам показана так звана передопераційна реабілітація, яка здійснюється для їх повноцінної підготовки до планового хірургічного втручання з метою досягнення найбільш успішного результату і максимально швидкого відновлення в постопераційному періоді. У цьому ключі їм можуть в залежності від ситуації бути призначені пасивні (масаж, фізіотерапевтичні процедури) і активні (лікувальна гімнастика, заняття в басейні) заходи.

Аналогічна тактика потрібна і у відношенні осіб, що вже перенесли операції ендопротезування та ін, після переломів, вимушеної іммобілізації (наприклад, після зняття гіпсу, тривалого суворого постільного режиму), а також при наявності порушень функції яких частин тіла, при больових відчуттях.

Основні методики відновного лікування

Реабілітація в дельфінарії Оскар

Реабілітація передбачає індивідуальний підхід до кожної конкретної людини з плануванням оптимальних програм ручного або апаратного масажу, редрессаціі, фізіотерапії, лікувальної фізкультури, психологічної корекції і т.д. На сьогоднішній день спектр немедикаментозних відновлювальних заходів дуже широкий і включає цілий ряд різноспрямованих впливів, які зводяться в певну схему з урахуванням наявної клінічної ситуації.

Лікувальні та реабілітаційні комплекси в Трускавці.