82200,Україна,Львівська обл, м.Трускавець, вул. Данилишиних, 10
Послуги
  • реабілітаційний діагностичний СПА центр
  • масажний кабінет
  • консультація лікаря
  • курортна поліклініка

Відчуй теплоту домашнього затишку. Надзвичайно приємна атмосфера наповнить Вас незабутніми враженнями, забезпечить чудовий відпочинок саме для Вас і Вашиих близьких. Лише десять хвилин ходьби і Ви в центрі чудового курорту Трускавець.

Проживання
Вілла "Рома" містить 14 номерів євростандарту. Всі номери з балконами. Зручні комфортабельні кімнати дозволять думати тільки про хороший відпочинок. В кожному номері: супутникове телебачення, телефон, холодильник, холодна та гаряча вода цілодобово, душ з піддоном.

Харчування
Смачні українські страви задовольнять найвибагливіші смаки. Можливе як трьохразове так і роздільне харчування. Трьохразове харчування - 120грн. з ос./добу (можливі зміни в ціні).

Лікування
На місці є масажний кабінет та платна консультація лікаря. Лікування можна пройти в санаторії "Карпати" (5 хв. ходьби), "Перлина Прикарпаття" (15 хв. ходьби), курортна поліклініка №1 та реабілітаційний діагностичний СПА центр "Медпалас" (10 хв. ходьби).

Розрахункова година: 12:00 год.


Громадяни інших країн можуть провести оплату зі своєї країни в будь-якій з перечислених валют: в рублях РФ (RUB), доларах США (USD). Можлива оплата WebMoney в гривнях (WMU) та LiqPay. Приймаємо оплати картками ПриватБанку, Visa та MasterCard.