11.10.2016 року в актовій залі Будинку учнівської творчості відбулася вже традиційна зустріч вихованців гуртків туристичного напрямку з туристичним активом міста, присвячена Міжнародному Дню туризму, підготовлена оргкомітетом у складі зав. організаційно-масовим відділом Кравчук О.С. та керівниками гуртків туристичного напрямку Бляхарським О.І. та Осійчуком О.Р.
Спочатку з привітальним словом виступила заступник директора БУТ Гривняк Л.М.
...

 Про участь гуртків пішохідного туризму, спортивного орієнтування та військово-спортивного орієнтування і здобутки в міських та обласних заходах розповів керівник цих гуртків Бляхарський О.І. Крім змагань і сходжень гуртківцям особливо приємно було згадати багатоденні мандрівки, проведені цього літа Західними Ґорґанами та полонинами Свидівця і Красної.
Потім про діяльність велотуристичного гуртка, гуртка Юних інспекторів дорожнього руху та гуртка «Школа безпеки» розказав їхній керівник Осійчук О.Р.
Обидва виступи супроводжувалися показом фото слайдів.
Керівник гуртка «Джура» Долик Г.Б. представив відеофільми, створені на основі участі гуртка у міському та обласному етапах цієї військово-патріотичної гри.
Один з очільників громадського об’єднання «Туристсько-краєзнавчий клуб «Сива давнина» Іваник М.Б. поділився своїми враженнями від чергової подорожі, реалізованої в рамках проекту «Від Бескиду - за Дніпро».
Цікавою була розповідь про рідний край та його людей директора музею Миколи Лисенка у с. Гриньки Глобинського р-ну Полтавської обл. п. Донець Л.В., котра відпочиває тепер у Трускавці та була присутня на зустрічі.
Про діяльність міського туристичного клубу «Турист» розказав його очільник Лютов В.О.
Насамкінець слово взяв директор БУТ Петранівський В.Л., який подякував за роботу керівникам гуртків та вихованцям, згадав про минулу діяльність та поділився планами на майбутнє.
На святі були також присутні заступник очільника міського туристичного клубу «Турист» п. Б. Химич, співочільник «Туристсько-краєзнавчого клубу «Сива давнина» І. Ліщинський, член клубу «Турист», дрогобицького клубу байкарів, клубу «Аргонавт», велотурист любитель В. Бабяк, активістка туристичного руху в місті, вчитель біології п. О. Мотика.
Закінчилася зустріч неформальними бесідами гуртківців із туристами-ветеранами.