Про співробітництво домовились в ході робочої зустрічі: Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця та Натик Мамедов, заступник міністра соціальної політики Азербайджану. Разом з заступником міністра на перемовини до Трускавця прибув Ільгар Гурбанов, Начальник Державної Медико-Соціальної Експертизи і Реабілітації Інвалідів та Даянат Фараджов, Начальник сектору організації і управління закупок Економічного Відділу Апарату МТСЗН....

 

 

 

 Представники уряду Азербайджану виявили велику зацікавленість Трускавцем, власне, лікувальним та відпочинковим напрямом. Пан Мамедов зазначив, що після побаченого делегація зупинила свою увагу на санаторії «Карпати» та Міжнародній клініці «Козявкіна».

«З цими закладами ми готові співпрацювати вже найближчим часом, санаторій «Карпати» - це гарна якість за помірними цінами, а медичний рівень клініки «Козявкіна» взагалі важко з чимось порівняти», - поділився враженням Натик Мамедов голова азербайджанської делегації.

В результаті зустрічі буде підписано меморандум-угоду про співпрацю з  Трускавцем та, зокрема, з санаторієм «Карпати», що було погоджено з представником санаторію "Карпати" Русланом Пристаєм. Також необхідні листи будуть направлені в Міністерство соцполітики України й Азербайджану. Як повідомили високоповажні гості, на основі таких підготовчих заходів вже влітку наступного року Міністерство соціальної політики Азербайджану матиме можливість цільово направлятиме своїх громадян на лікування до Трускавця у зазначені заклади. 

  командам грамоти та цінні призи. Цей конкурс підтримало чимало спонсорів, зокрема, крамниця «Карамельє», яка підготувала для всіх учасників солодкі подарунки; ресторан «DolceVita», кав’ярня «Старе місто», а також туристичні компанії «Юрген», «Європа-тур», «Девіс» та «Україна» подарували командам-учасникам сертифікати на екскурсії по рідному краю.