27   вересня 2016 р. на Майдані Незалежності відбувся міський квест на туристично-краєзнавчу тематику для учнів 8-10 класів ЗНЗ міста, присвячений Міжнародному Дню туризму. Організацію конкурсу здійснювали управління розвитку міста, методичний  кабінет відділу освіти Трускавецької міської ради, музей міста-курорту Трускавця...

Захід зібрав на Майдані не тільки учасників команд, їх вболівальників, вчителів, але й чимало глядачів серед гостей міста. У програмі квесту було багато конкурсів, зокрема: «Представлення команди»,  «Пам’ятки архітектури”, «Основні події та факти з історії Трускавця», «Слоган про Трускавець», «Краща реклама Трускавця», де учасники продемонстрували не лише свої знання про рідне місто, вміння орієнтуватися на місцевості, а й оригінальність ідей, креативність, артистизм, вміння висловлювати свою думку. В перервах між конкурсами глядачам пропонували своє мистецтво вихованці циркової студії «Каскад» та лунали дитячі авторські поезії про Трускавець. За результатами конкурсів переможцем стала команда «ТрускAVA»- НВК «СЗШ №2-гімназія», друге місце розділили команди «Трускавецькі перлинки»- СЗШ №1 та «Патріот»- СЗШ №3.

    Міський голова Андрій Кульчинський привітав всіх присутніх з Днем туризму та побажав школярам бути патріотами свого краю, дбайливо ставитися до його історії, духовної спадщини, культурного надбання та вручив командам грамоти та цінні призи. Цей конкурс підтримало чимало спонсорів, зокрема, крамниця «Карамельє», яка підготувала для всіх учасників солодкі подарунки; ресторан «DolceVita», кав’ярня «Старе місто», а також туристичні компанії «Юрген», «Європа-тур», «Девіс» та «Україна» подарували командам-учасникам сертифікати на екскурсії по рідному краю.