Управління розвитку міста Трускавецької міської ради оголошує конкурс на кращий сценарій до промоційного ролика про Трускавець....

Управління розвитку міста Трускавецької міської ради оголошує конкурс на кращий сценарій до промоційного ролика про Трускавець. Мета: зйомка відероликів для промоції нашого міста та курорту. Хронометраж до 3 хвилин. Сценарій очікуємо до кінця червня. Ідеї та сценарні замальовки надсилайте за адресою Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 30 червня. Переможці будуть відзначені грамотами міського голови та цінними призами.

В управлінні наголошують, що ніхто так добре не знає Трускавець, як самі його мешканці, тому радять активно долучатись до конкурсу.

«Ми шукаємо креативні ідеї для створення сучасного промокліпу про Трускавець. Сценарії, які ми сподіваємось отримати стануть основою для зйомок, до яких ми будемо залучати професіоналів», - зазначила Наталія Скибак, начальник управління розвитку міста.

Зазначимо, що за умовами конкурсу всі сценарії будуть використовуватись Трускавецькою міською радою для подальших зйомок промо-роликів.