За ініціативи міського голови Трускавця Руслана Козира для нашого курорту, який являється без перебільшення номер один в Україні, Львівська компанія розробила мобільний додаток «Трускавець» на мобільних платформах IOS та Android (IPhone, IPad, Android).

У цей інноваційний час люди все більше переходять на спрощене виконання завдань. У мобільному телефоні люди контролюють свої карткові рахунки, спілкуються інтернетом, читають пресу та інше. Окрім цього, на багаточисленні прохання, як відпочивальників так і мешканців міста, було вирішено запустити проект «Трускавець у мобільному».

Цей додаток працює в 20 функціях, а саме: Бронювання, GPS навігація, Цікаві місця - куди варто піти, Акції, Дисконтні картки, Функція «Де я», «Push повідомлення», Веб-камери міста, Фотоконкурс «I love Truskavets» і звичайно вся можлива статична інформація про місто-курорт та заклади. Завдяки цьому додатку підприємці, наприклад, збільшують свої можливості щодо залучення клієнтів у санаторно-курортні заклади.

Презентація першого офіційного додатку «Трускавець у мобільному» відбудеться на початку серпня, після реєстрації та опублікуванні в офіційних онлайн-магазинах Appstore та GooglePlay.