На три дні Трускавець перетвориться на місце зустрічі для рестораторів, готельєрів та інших фахівців туристичної галузі.

Сьогодні розпочався Міжнародний туристичний форум, який триватиме до 16 травня. Захід відбувається у Трускавці уже третій рік поспіль. Щоразу він стає все масштабнішим: якщо перший форум відбувався на міському рівні, другий - на обласному, то цьогорічний - за участі столичних гостей. «Форум покликаний підвищити рівень наших санаторно-курортних закладів, готелів, ресторанів. А ще удосконалити якість обслуговування», - зазначила заступник начальника управління розвитку курорту міськради Галина Малахівська.

Перший день роботи форуму відбувається у формі дискусій – учасники працюватимуть у тематичних секціях. До слова, фахівці у галузі туризму спільно шукатимуть шляхи подолання кризової ситуації на внутрішньому готельному ринку. А ще висловлюватимуть свої поради готельєрам. На другий день передбачена презентація навчальних програм. До дискусії про актуальні питання розвитку туристичної галузі в Україні долучаться й представники Верховної Ради.

Організатори запевняють: такі заходи вкрай потрібні для популяризації Трускавця, як серед українського туриста, так і іноземного.