Про це сьогодні на оперативній нараді повідомив міський голова Руслан Козир. Домовленість про підписання угоди про співпрацю в туристичній сфері досягнута між головами двох міст.

Передбачається, що тур-оператори княжого Львова включать в програму своїх екскурсій обов’язкове відвідування Трускавця, як столиці оздоровчого туризму України. Подібні угоди, підкреслив Руслан Козир, існують в багатьох західних країнах. Так курорт Карлови Вари є туристичним супутником столиці країни Праги.

Як доповів на нараді директор КП «Трускавецький інформаційно-курортний центр» Назар Піцур, перші кроки щодо такої співпраці вже зроблено – між тур центрами двох міст існує активний обмін інформацією щодо надання послуг туристам в Трускавці та Львові, домовлено про встановлення інформаційної стійки курорту Трускавець у Центрі туристичної інформації Львова.

Серед основних закладів Трускавця, обов’язкових для відвідин туристами, Руслан Козир назвав прижиттєвий музей народного художника Михайла Біласа. Таких музеїв у всьому світі є лише чотири. Побачити збірку унікальних гобеленів у трускавецькому музеї, на думку міського голови, захочуть тисячі як вітчизняних, так і зарубіжних туристів, але для цього необхідно активніше вести пропагандистську компанію надбань міста-курорту.