Трускавець впродовж трьох днів, на 17 -19 липня,став центром дитячої творчості. Тут відбувався всеукраїнський фестиваль «Єдина країна». Головна сцена міста була віддана дітворі, яку об’єднали пісня та танець. Юних артистів для участі у заході не відбирали на конкурсній основі, а лише запрошували усіх бажаючих, хто має таланти.

         На фестиваль до Трускавця з’їхалось 300 учасників. «Географія конкурсантів широка: Житомир, Луцьк, Львів, Київ, навіть зголосилися два колективи зі Слов’янська», - каже директор фестивалю Лариса Рицько.

Цього разу організатори вирішили нікого не виокремлювати і не ділити діток на переможців та переможених. Однак, кожен учасник заходу отримав дипломи та кубки. Всі дітлахи приїхали до Трускавця не лише продемонструвати свої таланти, а й у такий спосіб підтримати наших солдат на фронті. Адже, це був всеукраїнський благодійний тур на підтримку бійців АТО. Під час фестивалю збирали кошти для бійців, які зараз воюють під Мар’їнкою.

У Трускавці «Єдина країна» відбувається уже вшосте. Для когось з учасників – такий фестиваль це ще одне нове досягнення, а для когось – це знайомство з містом-курортом. Адже, чимало з учасників у Трускавці вперше.

Біля головної сцени щодня збиралося чимало трускавчан та відпочивальників, аби підтримати юні таланти. Усім до вподоби таке яскраве свято, й те, що воно відбувається у місті – великий позитив у плані промоції. Організатори зазначають, незабаром «Єдина країна» до Трускавця навідається знову. Співорганізатором фестивалю є Трускавецька міська рада.