82200,Україна,Львівська обл., м.Трускавець, вул.Шевченка, 19
Послуги
  • вишукана атмосфера


У серпні 2015 в місті-курорті Трускавець відкриває свої двері нова сімейна кондитерська-майстерня Marzipan butic café. Тут кожен відвідувач зможе не тільки насолодитися ароматною кавою з десертами, а й навчитися готувати різноманітні солодощі своїми руками.

Кондитерська розташувалася в самому центрі міста на вулиці Шевченка, 19 всього 250 м від бювету №1-основне місце відпочинку жителів і гостей, в старовинному, столітньому будинку. Існують історичні факти, які підтверджують, що 120 років тому на цьому місці була кондитерська-цукерня.

В інтер'єрі закладу сучасність і минуле злилися в єдиний мікс фарб, матеріалів і предметів. Стільці "тонет" і маленькі столики на кованих ніжках, дерево і пейзажі старих вуличок, все це занурює в атмосферу давніх кондитерських, в яких любила засиджуватися місцева знать.

Як і в давні часи, тут кожен може спробувати справжню італійську каву. Адже в Marzipan butic café її готують за старовинними технологіями, за допомогою парової італьянсокой еспресо-машини фірми "Електра", прототип першої в світі кава-машини на пару, якою користувалися ще 150 років тому.

Відкрита кухня дозволяє відвідувачеві побачити весь процес приготування десертів. До того ж, професійний кондитер готуватиме ексклюзивні солодощі з марципану прямо в кондитерській, процес створення марципанових цукерок захопить і дітей і дорослих у світ мир солодкої сказкі. Кожен відвідувач зможе підглянути як роблять цукерки ручної роботи, розписують справжні імбирні пряники, виготовляють марципанові фігурки і цукерки.

Для всіх бажаючих на курорті Трускавець в Marzipan butic café будуть регулярно проводитися майстер класи з приготування цукерок, декоруванню пряників, ліплення фігурок з мастики та інших кондитерських витворів.

Це відмінна можливість провести час відпочинку з користю і отримати не тільки здоров'я і знання, а й власноруч приготовані солодощі. Посеред готової продукції кондитерської можна буде знайти вже готові подарункові набори з солодощами, шоколадні фігурки, макаронс, цукерки та багато іншого.

Marzipan butic café позиціонує себе як місце, в якому можна не лише випити кави, скуштувати справжні французькі десерти, а й навчитися чомусь корисному. Marzipan butic café легко доповнить відпочинок у Трускавці приємними моментами за чашкою кави з марципанами.